Lenovo | Headphones | 500 | Built-in microphone | Bluetooth | Cloud Grey | Wireless
- TootjadLenovo
- Mudel: GXD1B65027
- Saadavus: 5
-
23€
Lenovo | Headphones | 500 | Built-in microphone | Bluetooth | Cloud Grey | Wireless
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross depth master carton | 285 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 134.00 mm |
| Gross width master carton | 593 mm |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Kandmisviis | In-Ear |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | Controls: power on / off, Multi-function button, Microphone muted / unmuted, Volume up / down. Support 10 hours of meeting or music playing time, 100 hours of extra long standby time |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.16 kg |
| Net weight master carton | 3.396 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1372 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 89 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | 500 |
| Sagedusvahemik | 20-20000 GHz |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Tare weight master carton | 0.891 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Värv | Cloud Grey |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: lenovo headphones 500 built-in microphone bluetooth cloud grey wireless, gxd1b65027, lenovo, korvaklapid ja mikrofonid








